Kebabożerco ! Dołącz do nas !

przyjdź , zjedz , opisz !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-23 18:43:01

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Gry

W tym wątku możemy rozmawiać o naszych ulubionych grach. Chodzi oczywiście o multi platformowe (chodzi głównie o gry na PC, ale niech ci... konsolowcy... się tak nie obrażają. Sam jestem pc- owcem)  gry więc proszę nie pisać o słoneczkach itp. Ja jako, że zaczynam, to uwielbiam serię Total War.

Ostatnio edytowany przez Polon25 (2010-09-27 20:03:39)


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#2 2010-09-23 20:17:29

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

Moim zdaniem najlepszą grą strategiczną w jakom grałem jest Warcraft 2 (3 też jest ok). Z FPS-ów najbardziej lubię serię Battlefield(głównie BC2),a najlepszą grą wyścigową jest Colin Mcrally Dirt 2!!!


Taki sobie kebab...

Offline

 

#3 2010-09-23 21:37:07

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Re: Gry

Oczywiście jedną z gier która jest warta uwagi to Fable , nie zależnie która część (oczywiście polecam jedynkę przygód naszego bohatera , a dwójkę już dla koneserów którzy tak jak Ja między innymi dla tej gry drugą odsłonę gry a niebawem trzecią ^^) . Oczywiście nie może zabraknąć serii GTA która sentymentalnie utkwiła Mi w pamięci (ach ten klimat ) .

,a najlepszą grą wyścigową jest Colin Mcrally Dirt 2!!!

Prawie wszystkie odsłony Colina , były świetne - Ale dirt dwójka miodzio ;]


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

#4 2010-09-26 15:20:55

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

Może tak napiszecie dlaczego je tak uwielbiacie?
Osobiście uwielbiam serię totalwar za frajdę płynącą z gry i historyczną poprawność. Kto wie, czy właśnie przez nią nie nauczyłem się więcej historii niż na lekcjach Poza tym wszystkie gry serii dostarczają wiele czasu zabawy (Kiedy grałem w Empire przez steam okazało się że grałem łącznie ok. 70 godzin, a w Medievala 2 grałem co najmniej 2 razy dłużej).

Ostatnio edytowany przez Polon25 (2010-09-26 17:23:50)


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#5 2010-09-27 14:29:21

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

BF BC2 jest najlepszy (lepszy od cod6) między innymi dla tego, bo występuje tu system destrukcji budynków i udział w walce biorą także pojazdy. Colin mcrally natomiast jest super ze względu na model jazdy odróżniający go od nowych NeedForSpeedów. Oczywiście nie które NFS-y są super na przykład: NFS Porsche 2000, NFS Hot Pursit 2. Wszystkie te gry odznaczają się znakomitą grafiką (NFS Porsche 2000 i Hot Pursit 2- super grafiką jak na swoje czasy).
No, może teraz coś o Warcraft-cie3. Jest to NAJLEPSZA gra strategiczna w jaką grałem. Specyficzna grafika i odgłosy orków- to jest TO! Polecam wszystkim fanom także mapkę DOTA. Polecam również Warcrafta 2, gdyż jest to starsza wersja i tylko ta mi się nie zacina na laptopie z którego właśnie piszę...


Taki sobie kebab...

Offline

 

#6 2010-09-27 14:42:08

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

bujan3000 napisał:

Oczywiście nie które NFS-y są super na przykład: NFS Porsche 2000, NFS Hot Pursit 2. Wszystkie te gry odznaczają się znakomitą grafiką (NFS Porsche 2000 i Hot Pursit 2- super grafiką jak na swoje czasy).

Ja też dobrze wspominam nfs hot persuit 2. Poza tym nawet teraz jego grafika trzyma przyzwoity poziom. Z nfs-ów jeszcze grałem w Most Wanted (najlepszy nfs póki co), hot persuit oraz world(można pograć, ale nie jest to jakaś doskonała gra)

Poza serią total war lubię też serię Tropico za klimat, przepiękną grafikę (jak na czas w którym wyszła) a także za humor oraz polskiego lektora w 1 (do dziś wspominam jego głos w wypowiedzi "El presidentee, twój lud głoduujee."). A tych którzy nie przepadają za grami starymi polecam Tropico 3, które ma póki co jedną z lepszych grafik (mój Avatar i mój El presidente)

No i zapomniałem jeszcze dodać o znakomitej ścieżce dźwiękowej, czyli klimaty kubańskie (1 i 3) oraz pirackie przyśpiewki (2). Chociaż w przypadku ostatniej części ścieżka jest strasznie krótka (na grę trwającą ok.2h piosenka powtarza się średnio 4-5 razy)

Ostatnio edytowany przez Polon25 (2010-09-27 14:43:17)


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#7 2010-09-27 20:07:43

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

No tak, zapomniałem o 3 z kolei najważniejszej części NFS. Przecież Most Wanted to super gra! Fajnie jak cie ściga policja Dobre są też te pułapki na policje P Polecam wszystkim!!


Taki sobie kebab...

Offline

 

#8 2010-09-30 19:54:35

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

bujan3000 napisał:

Polecam również Warcrafta 2, gdyż jest to starsza wersja i tylko ta mi się nie zacina na laptopie z którego właśnie piszę...

Jak ci się inne zacinają, to mogę ci pożyczyć Shogun Total War. Pierwsza gra z serii nadal trzyma poziom w wersji strategicznej (taktyczna, no cóż... World in Conflict to to nie jest ). Ale uważaj, jak masz zainstalowanego nero, to ci góra 10 tur będzie działało


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#9 2010-11-04 15:47:42

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Re: Gry

Bardzo zdziwiła mnie brak jakiegokolwiek zainteresowania Call of Duty Black Ops . Żadna z osób Mi znanych jakoś się na ten tytuł nie napala . O ile pamiętam jedynie CoD 5 nie cieszył się jako wielki hit . Na nowe  MW2 czekały miliony , szkoda ,że Black Ops nie jest już aż tak wyczekiwana .

Przypominam ,że 19 listopada będzie premiera Harry Potter i Insygnia Śmierci - część pierwsza Tytuł pojawi się jedynie na konsole . Nigdy nie byłem entuzjastą machania różdżką przez Pottera , więc Ja nie kupuje

Co innego James Bond: Blood Stone który wyjdzie na również dla was darmozjady (czytaj : zapchleni zwolennicy Windowsa  ;-) ). Premiera już jutro ! (tj. 5 listopada . ) Grałem w jedną z gier o Bondzie , Quantum of Solace. Nie zawiodłem się aż tak bardzo Może poprawią się w tym tytule .

Teraz specjalnie coś dla Polona !!
Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu , tym razem tylko na pc Data premiery – 11 listopada, więc szykuj kasę

Jesteś wielkim fanem serii Total War, lub po prostu lubisz gry strategiczne? Jeśli tak to Polskie Imperium jest czymś dal ciebie. W grze będziemy mieli możliwość odtworzenia najważniejszych wydarzeń ze średniowiecznej Polski takimi jak Bitwa pod Grunwaldem czy Hołd Pruski. Oczywiście to od gracza będzie zależało czy do nich dojdzie, rownie dobrze możemy zawrzeć pokój z krzyżakami bądź pokonac ich przed pamiętnym wydarzeniem z 1410 roku. Cieszy także niska cena – jedyne 64,99zł.

Uwaga ! Uwaga ! Two Worlds II  ! Platformy – PC, Xbox 360, PS3 . Data premiery – 12 listopada !
Ja szczerzę jedynki nie lubiłem tylko ze względu na wymagania xD Ach te czasy geforce 6600 (które właściwie powróciły )
Ale teraz czekam z niecierpliwością na te dwa światy ( nawiązanie do gothic ? ;>)


Bujan rób ten komputer bo czeka nas wieli tytuł ! Need for Speed: Hot Pursuit !
Platformy – PC, Xbox 360 ^^ , PS3  Data premiery - 19 listopada

Need for Speed wraca do poprzedniej formy, czyli bardziej zręcznościowego ścigania z uciekaniem przed policją. Hot Pursuit wprowadzi możliwość bycia gonionym, ale i goniącym – jako policjant. Oboje kierowców dostają odpowiednie power-upy dzięki którym łatwiej będzie wyprzedzić przeciwnika bądź zrzucić go z drogi. Policja chociażby korzystać będzie z helikopterów natomiast uciekający z nitra. Tę część NfS tworzy studio Criterion – twórcy Burnouta.

Oczywiście jak tylko stanieje - Kupuje !

Następną grą jest ...  Assassin's Creed: Brotherhood!!!
Platformy – PC *, Xbox 360, PS3
Data premiery – 19 listopada dla Xbox 360 oraz PS3
Wersja na PC przesunięta na 2011 rok xD Dokładnie na marzec miłego czekania ;*

Całość można znaleźć na tej stronię 

Zapraszam do komentarzy


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

#10 2010-11-04 16:17:38

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

Rudi napisał:

Teraz specjalnie coś dla Polona !!
Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu , tym razem tylko na pc Data premiery – 11 listopada, więc szykuj kasę

Jesteś wielkim fanem serii Total War, lub po prostu lubisz gry strategiczne? Jeśli tak to Polskie Imperium jest czymś dal ciebie. W grze będziemy mieli możliwość odtworzenia najważniejszych wydarzeń ze średniowiecznej Polski takimi jak Bitwa pod Grunwaldem czy Hołd Pruski. Oczywiście to od gracza będzie zależało czy do nich dojdzie, rownie dobrze możemy zawrzeć pokój z krzyżakami bądź pokonac ich przed pamiętnym wydarzeniem z 1410 roku. Cieszy także niska cena – jedyne 64,99zł.

Akurat na tą grę wcale nie czekam. A dlaczego? Po pierwsze- nie ma tam warstwy taktycznej. Po drugie- po co mam wydawać te 64,99zł jeżeli mogę zagrać o niebo lepszy mod "Ogniem i mieczem" do Romka. Ma wszystko co potrzeba: porządną grafikę (niewiele gorszą od tej z "Imperium...", masę frakcji i część taktyczną, a jedyny minus to to, że jest po ukraińsku. A jaki trudny przy grze Polską. Druga tura- pół kraju ogarnia powstanie kozaków (chodzi o Ukraińców, a nie tych z jakiegoś osiedla ). Każdy prawdziwy fan mojej ulubionej serii wie, że ta gra nie dorasta do stóp jakiegokolwiek Total War-a.


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#11 2010-11-04 16:22:53

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Re: Gry

Chciałem być miły ... Przecież tam nie jest napisane "idź do sklepu i kupuj tą grę " .. Tylko Cię poinformowałem .


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

#12 2010-11-04 16:46:34

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Gry

Nie musisz mnie informować, gdyż wiem co wychodzi w najbliższych miesiącach.


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelionkingforum.pun.pl www.fifa07online.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.rebirth.pun.pl