Kebabożerco ! Dołącz do nas !

przyjdź , zjedz , opisz !


  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Coś co lubimy najbardziej (oprócz kebabów)

#1 2010-10-06 20:59:05

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Coś co lubimy najbardziej (oprócz kebabów)

W tym wątku możecie pisać o tym co lubicie lub nie lubicie jeść, oczywiście oprócz kebabów.
Rudi już w tym wątku nie musi się wypowiadać gdyż nie lubi spaghetti które było u mnie w domu 2 Października. Ta potrawa była chyba zrobiona z kota gdyż nie przypadła nikomu do gustu, oprócz Kamilowi, gdyż nie jadł biedaczek nic przez tydzień i w sobotę się pożywił u mnie...
Osobiście lubię schabowe, piersi z kurczaka, pizze i Beatlesów. Oj, chyba pomyliłem tematy...
A więc piszcie i jedzcie dzisiaj wszyscy a najbardziej Kamil, który musi czekać znowu do soboty
Mam nadzieje że Łukasz ma dostęp do internetu tam, gdzie jest i że nam powie jak smakują szpitalne obiadki


Taki sobie kebab...

Offline

 

#2 2010-10-07 16:37:15

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Coś co lubimy najbardziej (oprócz kebabów)

Ja za to uwielbiam spagheti, ale bez mięsa, więc ryzyko zatrucia kotem jest znikome . A poza tym uwielbiam pizzę.
Ps. Beatelsów jeszcze nie jadłem, ale może skosztuję, chyba, że już wszystkich zjadłeś
No i zapomniałem o najważniejszym. To się w Polsce nazywa serem po czesku. Taki zapiekany ser (z wierzchu wygląda jak schabowy).


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#3 2010-10-17 10:53:37

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Coś co lubimy najbardziej (oprócz kebabów)

Stanowczo polecam (nie wiem czy tak się mówi) Muffiniarnie (chyba) na ulicy Przeskok. Robią tam NAJLEPSZE muffiny jakie jadłem. Jeśli kogoś to interesuje, to jest to taki różowy pawilon na ulicy podanej wcześniej. Koszt muffina 6zł, ale WARTO!!!!


//Akurat ! Najlepsze muffiny się u mnie ..
//Przyjdź spróbuj i oceniaj
//Dobrze wiesz ,że po jednym
//Kebabie nie da się ocenić całej Turcji ..
//Rudi
;]


Taki sobie kebab...

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Coś co lubimy najbardziej (oprócz kebabów)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.noname-ts1.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.menedzerskoki.pun.pl www.stosunki.pun.pl www.oneokrock.pun.pl