Kebabożerco ! Dołącz do nas !

przyjdź , zjedz , opisz !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-17 21:34:09

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Polecane kebaby w Warszawie !

Wspólnymi siłami chcemy stworzyć listę restauracji/budek z kebabami . Wiadomo ,że nie przyjemnie jest trafić na niesmaczny produkt ;/ Dodawajcie swoje propozycje a My postaramy się je sprawdzić !


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

#2 2010-09-18 11:53:07

 MMichal

Nowy użytkownik

10334545
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Polecane kebaby w Warszawie !

Przy Realu (ul. Jubilerska 1/3) jest mała budka z kebabem. Jest on dosyć dobry i niezbyt drogi (9-12 zł)

Offline

 

#3 2010-09-22 20:37:37

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Polecane kebaby w Warszawie !

Nawet niezłe kebaby są w  Lara Kebab (Wesoła, ul. Brata Alberta) aczkolwiek robią tam już mniejsze i droższe kebaby ;/ 
Przypadł mi do gustu Kebab u Cześka (Rembertów, ul. Paderewskiego koło szkoły) niestety mają tam tylko kurczaka ;/
Natomiast stanowczo nie polecam kebaba na ulicy Chruście (Rembertów, przy rondzie) gdyż podają tam SPALONE mięso, dosłownie spalone...


Taki sobie kebab...

Offline

 

#4 2010-09-23 22:31:30

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Re: Polecane kebaby w Warszawie !

Natomiast stanowczo nie polecam kebaba na ulicy Chruście (Rembertów, przy rondzie) gdyż podają tam SPALONE mięso, dosłownie spalone...

Dokładnie , widziałem już przypadki ,że ludzie próbując kebaba od tych ...(cenzura) .. padają na ziemie (oczywiście ze zniesmaczenia...)..
Stanowczo odradzam , jednakowoż chciałem jedynie przypomnieć ,że tu POLECAMY kebaby , do przestróg jest osobny temat .


Ze swojej strony mogę jedynie prosić o tymczasowe niewymieniane "Mustafa Gold Kebab " , który znajduję się przy kościele na Nowym Rembertowie , gdyż wymaga On jeszcze przebadania (nowa obsługa ect.) poprzednie kebaby były takie sobie , i według mnie można tam zjeść - ale warto powędrować do Lary albo Cześka (dystans chyba ten sam ) .


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

#5 2010-10-07 12:26:52

pawel100

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: Polecane kebaby w Warszawie !

Wiatrak - znajduje się na ulicy Grochowskiej. Jadłem tam ostatnio kebaba. Muszę przyznać, że to jeden z najlepszych barów z kabebami w całej Warszawie . Uwielbiam je !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-arena.pun.pl www.opaltour.pun.pl www.lokian.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl www.bajubaju.pun.pl