Kebabożerco ! Dołącz do nas !

przyjdź , zjedz , opisz !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-09-22 19:51:17

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Filmy

Masz swój ulubiony film? Lub chcesz się z nami podzielić ciekawymi tytułami? Pisz tutaj!

Dla mnie, jeden z najlepszych filmów Sci-Fi to V jak Vendetta (V for Vendetta) z 2005 roku.
Jest to adaptacja kultowego komiksu Alana Moore'a. Rzecz dzieje się w totalitarnej Anglii, gdzie społeczeństwo jest skutecznie zastraszane i manipulowane przez aparat władzy. Jedyną osobą, która nadal stawia opór, jest bojownik o wolność przebrany za osobę Guya Fawkesa - V (Hugo Weaving). V walczy z panującym ustrojem dokonując zamachów terrorystycznych na główne ośrodki przekazu i gmachy budynków rządowych. Pewnego dnia uwalnia z rąk agentów rządowych Evey Hammond (Natalie Portman). Evey odkrywa, i
wbrew powszechnemu uznaniu V nie jest terrorystą, lecz osobą w której skupiają się wszystkie idee, o których jej naród zapomniał. Od tej pory, od 5 Listopada V będzie kontynuował swoją krucjatę mszcząc się za swoje krzywdy i za cierpienia narodu prowadząc Anglię ku wolności
Dla mnie, jeden z najlepszych filmów to V jak Vendetta (V for Vendetta) z 2005 roku.


Taki sobie kebab...

Offline

 

#2 2010-09-23 18:55:20

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Filmy

Ja moje ulubione filmy dzielę w kategorie:
-polska komedia: zdecydowanie "Seksmisja" (chyba każdy oglądał)
-komedia: Terminal (film o obywatelu jakiejś wschodniej republiki. Aby spełnić ostatnią wolę ojca przylatuje do Stanów, ale w tym czasie w jego państwie wybucha rewolucja, więc jest uwięziony na lotnisku (nie ma paszportu, więc ani nigdzie nie poleci, ani nie wyjdzie do miasta). Więc układa sobie jakoś życie m.in remontuje i zamieszkuje tytułowy terminal.) Poloecam wszystkim lubiącym komedie na poziomie

ps. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać film V jak Vandeta, ale na źle odbierającym telewizorze, więc po 20 min. męczarni go wyłączyłem.


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#3 2010-09-23 21:39:40

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Re: Filmy

Jakimś kinomanem nie jestem , ale komedie sobie lubię obejrzeć ;p Nie zależnie jaką - byle by śmieszna była ;]

A tak to jednym z lepszych filmów na pewno jest Liga Niezwykłych Dżentelmenów ;]


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

#4 2010-09-24 15:14:56

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Filmy

Rudi napisał:

A tak to jednym z lepszych filmów na pewno jest Liga Niezwykłych Dżentelmenów ;]

Też oglądałem i mam do dziś miłe wspomnienia z tego seansu . Była nawet jakby przeróbka tego filmu bodajże "Liga najgłupszych dżentelmenów"-komedia. Kiedyś leciała na TV4


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#5 2010-09-27 15:05:53

 MMichal

Nowy użytkownik

10334545
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Filmy

Co do filmów zagranicznych, to dla mnie najlepszą serią jest Star Wars. Jeśli zaś chodzi o polskie filmy, to wśród tylu ostatnich wydanych CIACH znalazł się fajny film pod tytułem JOB: Ostatnia Szara Komórka

Offline

 

#6 2010-10-16 18:55:42

 Polon25

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Filmy

Wczoraj oglądałem ten film W jak Wandeta (tak przetłumaczyli) w dobrej jakości i muszę powiedzieć, że film faktycznie jest dobry. Lubię filmy o takiej mrocznej, niewesołej przyszłości.


Demokracja jest wtedy, kiedy ja tak chcę- gdzieś zasłyszane
"there is no enemy, there is no victory
only boys who lost their lives in the sand"-Sabaton
Nie przejmuj się życiem. Ono się skończy, a ty pozostaniesz"- ja

Offline

 

#7 2010-10-17 10:40:33

 bujan3000

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Filmy

Ja też oglądałem(po raz kolejny) Były słowa beznadziejnie przetłumaczone na polski ;/ Ale stanowczo polecam


Taki sobie kebab...

Offline

 

#8 2010-10-23 13:48:41

 Rudi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 29
Punktów :   12 

Re: Filmy

Ja oglądałem "Goło & Wesoło" , również po raz kolejny , i też się nie zawiodłem . Pozdrawiam ..


Wielu rzuca ten sport po 200 kg ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelionkingforum.pun.pl www.rebirth.pun.pl www.gitarzysci.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.virtuning.pun.pl